Бренд:
Код товару:
E-MR.JSE11.001
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Демонструйте фільми на величезному екрані (до 300 дюймів або 762 см) в мільярдах кольорів і з вражаючою чіткістю. Перетворіть свою вітальню на власний кінотеатр із проєкторами серії Acer Home і забудьте про звичайні розваги, насолоджуючись неймовірним кінопереглядом.
| Характеристики | |
| Вага | 2.75 кг |
| Вбудований динамік | 1 |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 114 x 313 x 240 |
| Клас пристрою | для домашнього кінотеатру |
| Колір | Білий |
| Комплектація | проектор |
| Контрастність | 20000 :1 |
| Корекція трапеції | 1 |
| Масштабування та фокусування | Ручне |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Оптичне збільшення (Трансфокатор) | 1.1 |
| Потужність лампи | 220 Вт |
| Проєкційне співвідноошення | стандартні (1.3 - 2) |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Реальна роздільна здатність | 1280 x 720 (HD) |
| Ресурс лампи | 6000 рік |
| Ресурс лампи в економічному режимі | 15000 рік |
| Роз'єми | D-sub (VGA) |
| Споживана потужність | 265 Вт |
| Тип лампи | UHP |
| Тип матриці | DLP |
| Яскравість екрану | 5000 лм |






















































































































