Бренд:
Код товару:
E-MR.JUR11.001
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Бездротовий проектор Acer P1257i має максимальну яскравість зображення 4500 люмен, завдяки чому презентації, які він відображає, радуватимуть яскравими кольорами та високою деталізацією без потреби повністю затемняти приміщення.
| Характеристики | |
| Вага | 2.4 кг |
| Вбудований динамік | 1 |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 105 x 300 x 220 |
| Діагональ зображення | 1.51 - 1.97 м |
| Клас пристрою | універсальний |
| Комплектація | проектор |
| Контрастність | 10000 :1 |
| Корекція трапеції | 1 |
| Масштабування та фокусування | Ручне |
| Оптичне збільшення (Трансфокатор) | 1.3 |
| Потужність лампи | 203 Вт |
| Рівень шуму | 31 дБ |
| Реальна роздільна здатність | 1024 x 768 |
| Ресурс лампи | 5000 рік |
| Ресурс лампи в економічному режимі | 15000 рік |
| Роз'єми | HDMI |
| Споживана потужність | 260 Вт |
| Тип матриці | DLP |
| Формати зображення | 16:10 |
| Яскравість екрану | 4500 лм |





































































































