Бренд:
Код товару:
1587
✓
Основні переваги:
- Компактність
- Працює з українськими операторами
- Швидкість завантаження 4G до 150 Мбіт/с
З модемом Modem RS810 серфінг в інтернеті тепер можливий на 4G швидкості! Де б Ви не знаходилися - вдома, на пляжі, за містом - цей гаджет дозволить Вам завжди залишатися в мережі.
| Характеристики | |
| Інтерфейс | USB, Wi-Fi |
| Вага | 40 гр |
| Габарити | 91*30*12 мм |
| Гарантія | 6 місяців |
| Додаткові характеристики | Оператори: Київстар, Vodafone, Lifecell, ТріМоб. Індикатор стану корпусу. Може роздавати wifi. |
| Колір | Білий |
| Комплектація | модем, інструкція, упаковка |
| Максимальна швидкість передачі даних | 4g (LTE) – 50мб/c, 3g (DC-HSPA) – 5.76мб/c |
| Максимальна швидкість прийому даних | 4g (LTE) – 150 мб/c, 3g (DC-HSPA) – до 42.2 мб/c |
| Стандарт зв'язку | 4G BAND: LTE FDD B1 (2100Mhz) / B3 (1800Mhz) / B7 (2600Mhz) / B8 (900Mhz) / B38 (2600Mhz) / B40 (2300Hhz) * 3G BAND: HSPA+ : GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 MHz |
| Технологія передачі даних | GSM GPRS/EDGE, HSPA+, DC-HSPA+, LTE |
| Тип антени | Вбудована |
| Тип пристрою | Роутер (без підключення) |





































































































