- Бренд:
- Код товару:E-2E-TSMTSF1-STGR
- Доступно:В наявності
2 499 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
2E Ranger – багатофункціональна лопата з потовщеної високовуглецевої сталі має загартовану поверхню та термічно оброблена, стане в пригоді за різноманітних ситуацій і під час неочікуваних пригод. 2E Ranger має три кути нахилу: 30°, 90°, 180°. Лезо витримує навантаження понад 200 кг. Лопату оснащено зручним розбірним руків’ям із авіаційного алюмінію завтовшки 5 мм. У комплекті – портативна сумка для зручного перенесення, транспортування та зберігання.
| Характеристики | |
| Вага | 1.65 кг |
| Габарити у складеному вигляді | 75 |
| Довжина у розкладеному стані | 103 см |
| Комплектація | лопата |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Особливості | складна |
| Тип | лопата-мультитул |
| Ширина леза | 15 см |





































































































