- Бренд:
- Код товару:E-2E-AC120D6-ARGB
- Доступно:Немає в наявностi
1 366 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Охолодження для процесора з адресним RGB-підсвічуванням розподіленим по внутрішній частині вентиляторів і з класичною баштовою конструкцією радіатора. Компактний кулер з двома тихими 120 мм вентиляторами на гідравлічному підшипнику. Можна встановити один із бажаних режимів підсвічування: монохромний однотонний або з чергуванням різних відтінків.
| Характеристики | |
| Вентиляторів | 2 шт |
| Висота | 156 мм |
| Габарити | 123 x 156 x 102 |
| Колір | Чорний |
| Комплект поставки | кріпильний комплект |
| Макс. повітряний потік | 31 CFM |
| Максимальні обороти, об/хв | 1700 |
| Максимальний TDP | 200 Вт |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Підсвічування | 1 |
| Призначення | для процесора |
| Процесорна сумісність | LGA1366 |
| Рівень шуму | 19.4 дБ |
| Регулятор оборотів | авто (PWM) |
| Роз'єм | 4-pin |
| Статичний тиск | 0.36-1.61+/-10% mm/H2O |
| Теплових трубок | 6 шт |
| Тип | активний кулер |
| Тип підшипника | Гідравлічний |




























































































































