- Бренд:
- Код товару:E-4170700
- Доступно:Немає в наявностi
Насос для брудної води Einhell GE-DP 7935 N Eco серії ECO Power ідеально підходить для відкачування забрудненої води зі ставків, будівельних ям води, що містить велику кількість сторонніх предметів розміром до 35 мм. З номінальною потужністю 790 Вт і максимальною продуктивністю 20 000 літрів на годину.
| Характеристики | |
| Вага | 7.3 кг |
| Висота подачі | 9 м |
| Довжина кабеля | 10 м |
| Макс. висота подачі/тиск | 0.9 |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Максимальний обсяг подачі | 20000 л/рік |
| Матеріал корпусу | Пластик, нержавіюча сталь |
| Призначення | для грязної води |
| Споживана потужність | 790 Вт |
| Температура подачі, макс. | 35 °C |
| Тип | насос занурювальний |





































































































