- Бренд:
- Код товару:E-SFD950SS
- Доступно:Немає в наявностi
2 999 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Sencor SFD950SS - це сушарка для продуктів, яка ідеально підходить для приготування сушених фруктів, овочів, трав, грибів та інших продуктів. Вона має п’ять пластикових термостійких піддонів та регульовану температуру від 35 до 70°C, що дозволяє точно налаштувати процес сушіння. Завдяки прозорій кришці та піддонам, ви можете контролювати процес сушіння без необхідності відкривати прилад, а інтегрований вентилятор забезпечує рівномірне висушування на всіх рівнях.
| Характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Висота сушильного піддону | 16 см |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 214/275х299х216 |
| Діаметр сушильного піддону | 29 см |
| Діапазон температур | 35-70 °C |
| Додатково | регулювання температури |
| Захист від перегріву | 1 |
| Кількість лотків | 5 шт |
| Колір | Сірий |
| Матеріал лотків | Пластик |
| Напруга | 220-240 |
| Потужність | 240 Вт |
| Продукти для сушіння | овочі |
| Регулювання висоти секцій | 1 |
| Управління | Механічне |
| Частота | 50 Гц |





































































































