- Бренд:
- Код товару:E-NRK619FAS4
- Доступно:В наявності
21 499 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Одна з найкращих систем охолодження на ринку, встановлена в морозильній камері, запобігає накопиченню шару інею та льоду та забезпечує низький рівень споживання енергії, тоді як у холодильному відсіку вона підтримує ідеальний мікроклімат для свіжих продуктів.
| Характеристики | |
| No frost | Plus |
| Відкриття дверцят | вліво |
| Вага | 57 кг |
| Висота | 186 см |
| Глибина | 58.9 см |
| Дисплей | 1 |
| Додатково | 2 ролики, 2 регульовані по висоті ніжки |
| Загальний об'єм | 300 л |
| Збереження температури при відключенні електроенергії | 16 рік |
| К-ть полиць на дверцятах | 3 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Кількість полиць в морозильній камері | 3 |
| Кількість полиць в холодильній камері | 4 |
| Клімат клас | SN-N-ST |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір | Сірий |
| Об'єм морозильної камери | 93 л |
| Обсяг холодильної камери | 207 л |
| Полиця для пляшок | 1 |
| Потужність заморожування | 9 кг/добу |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Споживання електроенергії | 0.79 кВт/24г |
| Тип | холодильник двокамерний |
| Тип дверей | лаковані |
| Функції / можливості | світлодіодне освітлення |
| Ширина | 59.5 см |





































































































