- Бренд:
- Код товару:E-NRR9185EABXL
- Доступно:В наявності
34 999 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Продумана організація внутрішніх просторів пропонує більше місця для зберігання, що позбавляє користувача частих походів в магазин. Продукти легко розміщуються на скляних полицях, у великих ящиках та на дверних поличках. У холодильнику зі збільшенням ConvertActive морозильну камеру багатих речовин можна переключити в режим холодильника або відділення ZeroZone, що дозволяє зберігати більше харчових продуктів, закусок та тістечок. Вентиляційна система MultiFlow 360° прискорює повітряний забір у відділенні, прискорює циркуляцію повітря та найкращі умови зберігання продуктів.
| Характеристики | |
| No frost | Plus |
| Відкриття дверцят | вліво |
| Вага | 85.5 кг |
| Висота | 178.6 см |
| Глибина | 67 см |
| Дисплей | 1 |
| Додатково | Сигнал відчинених дверей |
| Загальний об'єм | 547 л |
| К-ть полиць на дверцятах | 3 |
| Кількість дверей | 2 дверей |
| Кількість полиць в морозильній камері | 2 |
| Кількість полиць в холодильній камері | 4 |
| Клімат клас | ST |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Колір | чорна сталь |
| Льодогенератор | 1 |
| Об'єм морозильної камери | 191 л |
| Обсяг холодильної камери | 356 л |
| Потужність заморожування | 14 кг/добу |
| Приєднувальна потужність | 140 Вт |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Розташування дисплея | Зовнішній |
| Споживання електроенергії | 336 кВт/рік |
| Струм | 10 А |
| Тип | Side-by-side |
| Тип дверей | матеріал коламінована сталь |
| Тип освітлення | LED |
| Управління | Електронне |
| Функції / можливості | Інверторний компрессор |
| Час збереження холоду | 8 г |
| Ширина | 91.5 см |





































































































