- Бренд:
- Код товару:E-MG_180
- Доступно:В наявності
12 859 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Масажер для м'язів знімає напругу в м'язах і сухожиллях, сприяє їхній регенерації. Шість насадок забезпечують масаж тригерних точок. Ергономічна форма ручки для зручного самостійного використання.
| Характеристики | |
| Вага | 1.052 кг |
| Вид масажера | Ручний |
| Висота | 90 мм |
| Галузь застосування | для тіла, для ніг, для спини, для шиї, для плечей |
| Глибина | 220 мм |
| живлення | Від аккумулятора |
| Кількість насадок та призначення | 6 насадок |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Регулювання інтенсивності масажу, Літій-іонний акумулятор, 4 рівня інтенсивності, З ергономічною ручкою, Підходить для всіх груп м'язів, LED індикація стану акумулятора |
| Ширина | 380 мм |





































































































