- Бренд:
- Код товару:E-2E-AC90D4-ARGB
- Доступно:В наявності
679 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Охолодження для процесора 2E GAMING Air Cool AC90D4-ARGB зі ARGB підсвічуванням розподіленою по внутрішній частині вентилятора та класичною баштовою конструкцією радіатора. Компактний кулер із тихим 90 мм вентилятором на гідравлічному підшипнику. Алюмінієвий радіатор з чотирма 6 мм мідними тепловими трубками, які вбудовані на певній відстані, що підвищує ефективність охолодження та впливає на розподіл повітряних потоків. Показник TDP становить 130W. Охолодження для процесора 2E GAMING Air Cool AC90D4-ARGB із відшліфованою поверхнею основи. Прямий контакт теплових трубок із процесором за DTH технологією, покращує тепловідведення.
2E GAMING Air Cool AC90D4-ARGB має зручне кріплення на актульні сокети. Пристрій не складно встановлювати та демонтувати.
| Характеристики | |
| Вага | 400 г |
| Вентиляторів | 1 шт |
| Габарити | 93 x 76 x 133 |
| Діаметр вентилятора, мм | 90 |
| Колір | Чорний |
| Комплект поставки | кріпильний комплект, інструкція, термопаста, вентилятор, гарантійний талон, система охолодження для процесора |
| Макс. повітряний потік | 15 CFM |
| Максимальні обороти, об/хв | 600 |
| Максимальний TDP | 130 Вт |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Підсвічування | 1 |
| Призначення | для процесора |
| Процесорна сумісність | LGA 115X,1200,1366,1700, AMD AM3, AM3+, AM4, AM5 |
| Рівень шуму | 8 дБ |
| Роз'єм | 4-pin |
| Розрахунковий струм | 0.2 А |
| Статичний тиск | 0.7-1.57 мм/H2O |
| Теплових трубок | 4 шт |
| Тип | активний кулер |
| Тип підшипника | Гідравлічний |





































































































